odkryj potencjał swojej firmy

Pomagamy małym firmom promować swoje uslugi i produkty w Internecie.

Marketing w małej firmie

Wyzwanie, jakim jest promowanie swojej firmy w Internecie, przysparza wielu przedsiębiorcom nie lada kłopotów- jak skutecznie, a przy tym niewielkim nakładem czasu i pieniędzy, pokazać swoje usługi odbiorcom? Brak czasu lub odpowiedniej wiedzy to częsta przyczyna zaniechania jakichkolwiek działań marketingowych. 

Dodatkowo, jesteśmy wszyscy jako przedsiębiorcy zasypywani atrakcyjnymi formami promocji w Internecie, których nie chcemy lub nie mamy  czasu weryfikować. Efektem jest reklama niezgodna z naszymi oczekiwaniami i nieprzynosząca żadnych rezultatów, a także środki, które się nie zwróciły. 

Znamy problemy marketingowe małych przedsiębiorstw i wychodzimy im na przeciw, dostosowując wszelkie działania indywidualnie do oczekiwań i środków naszych Klientów.

Współpraca z nami

Działamy głównie na terenie województw pomorskiego i zachodniopomorskiego, nie jest nam także obca współpraca zdalna. Z naszymi Klientami kontaktujemy się  telefonicznie i mailowo- zawsze szczegółowo omawiając realizowane projekty, oraz ewentualne niejasności. Czasem spotykamy się  z Klientami-  aby się poznać, omówić kwestie wizualne projektów lub zrobić zdjęcia dla potrzeb reklamowych. 

Nasze usługi

Świadczymy usługi związane z marketingiem on-line, takie jak responsywne strony internetowe, kampanie Adwords, wizytówki Google oraz umieszczanie reklam na portalach tematycznych i opieka nad kontami portalowymi. Tworzymy także aukcje allegro, wprowadzamy ogłoszenia na olx, a także wykonujemy fotografie do potrzeb reklamowych. Dokonujemy aktualizacji na stronach. Oferujemy raporty skuteczności działań.

Czego potrzebujesz dla swojej firmy?

Responsywne strony www

Tworzymy strony, które dobrze prezentują się zarówno na komputerze, jak i na telefonach czy tabletach.

Facebook Fanpage

Nasi Klienci często nie mają czasu na obecność w mediach społecznościowych, więc im w tym pomagamy- dzięki temu Goście odwiedzające ich profile są zawsze na bieżąco z aktualnościami.


Zawsze aktualna strona!

Aktualny cennik, nowe zdjęcia, zmiana informacji na stronie- brzmi strasznie? Jeśli wolisz zlecić wprowadzanie zmian na stronie- skontaktuj się z nami.

Narzędzia Google

Narzędzia Google to prawdziwa skarbnica marketingowa:)Podpinamy pod stronę Google Analytics- bezpłatne narzędzie do analizy statystyk stron www. Dzięki Analytics wiemy, na jakich stronach potencjalni klienci znaleźli naszą stronę!

Page Speed Insight

Test Page Speed Insight to narzędzie, pozwalające sprawdzić, na ile wydajna i szybka jest strona www. Jeśli Twoja strona uzyskuje niskie wyniki, możemy to zmienić!

Google Adwords

Zajmujemy się tworzeniem kampanii i obsługą reklamy w Adwords. Wysyłamy comiesięczne raporty skuteczności.

Wizytówki Google

Wizytówki Google to jedna z najskuteczniejszych i nieodpłatnych form reklamy! Możesz stworzyć ją samodzielnie lub zlecić to zadanie nam, nie martwiąc się o procedury i oszczędzając swój czas. Pomagamy także w odzyskiwaniu przejętych wizytówek.

Portale ogłoszeniowe

Klienci często nie mają czasu na tworzenie aukcji Allegro i dodawanie ogłoszeń na olx, dlatego korzystają z naszych usług w tym zakresie!

Obsługa kont na portalach tematycznych

Współpracujemy głównie z właścicielami obiektów turystycznych, ale nie tylko. Pomagamy sprawdzić skuteczność portali tematycznych, podpowiadamy, które są warte uwagi. Wprowadzamy także aktualne opisy, zdjęcia i cenniki do prezentacji.

Weryfikacja wiarygodności

W niektórych branżach Właściciele firm są bombardowani ilością ofert- wiele z nich kusi atrakcyjną ceną lub bogatym pakietem usług. Przykre doświadczenia naszych Klientów z firmami- oszustami pokazują, jak bardzo istotna jest selekcja ofert i weryfikowanie usług, z których chcemy skorzystać. Na życzenie Klienta sprawdzamy takie firmy.

Kontakt:tel. 736 842 099
e-mail: kontakt@mporia.pl
NIP: 691 228 55 67
REGON: 380694726

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Mporia.pl

mporia 2018r.